Sakarya Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Kız Yurdu
Hakkımızda

Sakarya Merkezde Kız Yurdu2014 yılından itibaren Sakarya'da kaliteli alt yapısı, güler yüzlü hizmet anlayışı ile güveni ve konforu birleştirmiş olan yurdumuz tüm yüksek öğrenim öğrencilerine yönelik rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır.
 
Apart ve deprem yönetmeliğine uygun, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü denetiminde Özel Yurt statüsündeki , Özel Sakarya  Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya'nın nezih ve merkezi semtlerinden Çarkçı  Bulvarı'nda yer almaktadır.
 
Öğrencilerin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak adına tasarladığımız tüm oda tiplerimizde, yatak, giysi dolabı, çalışma masası, buzdolabı, televizyon, 7/24 sıcak su, yüksek hızlı internet hizmetimiz bulunmaktadır.
 
 
Oldukça geniş ve ferah olan odalarımızda ve sizler için özel tasarlanmış etüt salonumuzda, Sakarya  manzaralı terasımızda çalışmalarınıza keyifle ve huzurla odaklanabilirsiniz.
 
 
Geçmişten Bugüne
 
2014 yılından bu yıla kadar Sakarya’nın En güvenilir yurdu ve En iyi hizmet veren yurdu olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için hergün kendimizi yenilemekteyiz. Güçlü güvenilir kadromuz ile problemsiz eğitim öğretim hayatınızı daha iyi şartlar sunmak için bizi tercih etmelisiniz. Çünkü Eğitim ve Öğretim hayatınız sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o kadar değerlidir. Yeni bir şehir yeni bir hayat sizi beklerken sizi aile şefkati ile koruyup kollayacağız

Kız Yurdunda Arananlar?
 
Odalarının Durumu (bakımlı olup olmaması)
Temizlik Hijen Durumu
Giriş/Çıkış Saatlerinin Kontrolü

 
Nelere dikkat etmeli?
 
Merkezi Olması
Güvenlik Tedbirlerinin Olması
7/24 Ulaşım Kolaylığı
Sıcak Su
M.E.B Onaylı olup olmaması
 
Neden Sakarya  Kız Yurdu?
 
Neden Sakarya  Kız Öğrenci Yurdu Diye sorarsanız şayet
7/24 Güvenlik Kamera Sistemi
Öğrenci Takip Sistemi
7/24 Ulaşım Kolaylığı
Yıl İçerisinde Öğrenci Motivasyon Aktivitileri ve Etkinlikleri
Siz değerli öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sizlerden gelen talep ve önerilerle kendimizi daha hızlı daha iyi bir şekilde geliştirmekteyiz.